Wellness Music & SPA 2 - MP3 Zobacz większe

Wellness Music & SPA 2 - MP3

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

56,91 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Rozwój osobisty

Przypomnijcie sobie muzykę, która Was kiedyś wyjątkowo wzruszyła. Być może przebiegł Was dreszcz, twarz się rozjaśniła, a z oczu popłynęły łzy. Możliwe, że towarzyszyły temu wspomnienia. Byliście wzruszeni i bardzo, bardzo szczęśliwi, a cały świat należał do Was. Taką reakcję wywołała siła wibracji dźwięków muzyki, której słuchaliście. Podobnych wrażeń można doświadczyć słuchając muzyki relaksacyjnej, która znajduje się w plikach MP3 na niniejszym krążku CD.

Piękne linie melodyjne oraz subtelnie wplecione dźwięki natury w doskonały sposób wpływają na redukcję napięć oraz wyciszenie umysłu. Praktycznie, wszędzie obecna muzyka, w doskonały sposób kształtuje bądź odzwierciedla wnętrze ludzkiej osobowości. Słuchając jej teraz, czy za miesiąc, rok i więcej, zachowa swoje właściwości.

Działanie muzyki można przyrównać do zabiegu wykonywanego przez masażystę. Dokonuje on różnych manipulacji na ciele pacjenta, aby przywrócić sprawność, czyli zdrowie. Zabiegi te są z reguły przyjemne. Podobnie jest z tą muzyką. Wibracja dźwięku działa kojąco i wyciszająco na organizm człowieka i na całe otoczenie. W efekcie wprowadza harmonię i spokój.

   1. Dwa Słońca 75 minut
   2. Accident 65 minut
   3. Muzyka do Masażu 70 minut
   4. My Dreams 70 minut
   5. Prenumerata 78 minut
   6. Jogging 70 minut
   7. Romantyczne Relaksacje część 1 75 minut
   8. Taneczny Relaks 78 minut

Łączny czas nagrania: 10 godzin

Recenzje

Napisz opinię

Wellness Music & SPA 2 - MP3

Wellness Music & SPA 2 - MP3

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: