Wellness Music & SPA 1 - Zestawy MP3 Zobacz większe

Wellness Music & SPA 1 - Zestawy MP3

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

56,91 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Przypomnijcie sobie muzykę, która Was kiedyś wyjątkowo wzruszyła. Być może przebiegł Was dreszcz, twarz się rozjaśniła, a z oczu popłynęły łzy. Możliwe, że towarzyszyły temu wspomnienia. Byliście wzruszeni i bardzo, bardzo szczęśliwi, a cały świat należał do Was. Taką reakcję wywołała siła wibracji dźwięków muzyki, której słuchaliście. Podobnych wrażeń można doświadczyć słuchając muzyki relaksacyjnej, która znajduje się w plikach MP3 na niniejszym krążku CD.

Piękne linie melodyjne oraz subtelnie wplecione dźwięki natury w doskonały sposób wpływają na redukcję napięć oraz wyciszenie umysłu. Praktycznie, wszędzie obecna muzyka, w doskonały sposób kształtuje bądź odzwierciedla wnętrze ludzkiej osobowości. Słuchając jej teraz, czy za miesiąc, rok i więcej, zachowa swoje właściwości.

Działanie muzyki można przyrównać do zabiegu wykonywanego przez masażystę. Dokonuje on różnych manipulacji na ciele pacjenta, aby przywrócić sprawność, czyli zdrowie. Zabiegi te są z reguły przyjemne. Podobnie jest z tą muzyką. Wibracja dźwięku działa kojąco i wyciszająco na organizm człowieka i na całe otoczenie. W efekcie wprowadza harmonię i spokój.

   1. Muzyka do Relaksu część 1 70 minut
   2. Muzyka do Relaksu część 2 70 minut
   3. Muzyka do Relaksu część 3 60 minut
   4. Kropla Deszczu 75 minut
   5. Krystaliczna Cisza część 1 73 minut
   6. Krystaliczna Cisza część 2 69 minut
   7. Krystaliczna Cisza część 3 75 minut
   8. Przebudzenie Serca Wiosny 60 minut

Łączny czas nagrania: 9 godzin

Recenzje

Napisz opinię

Wellness Music & SPA 1 - Zestawy MP3

Wellness Music & SPA 1 - Zestawy MP3

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: