Skuteczne psychoterapie naturalne – MP 3 Zobacz większe

Skuteczne psychoterapie naturalne – MP3

Nowy produkt

8 Przedmioty

Dostępny

52,85 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

10 godzin!


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Wydawnictwo VICTOR11 rozpoczęło wydawanie SUPER CD KOLEKCJI, na której są prezentowane w plikach MP3 różne zestawy płyt (średnio od 10 do 12 godzin muzyki!) cieszących się coraz większą popularnością. W dobie dynamicznie rozwijającej się elektroniki rośnie zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia. Coraz więcej osób lubi mieć swoją muzykę w małych odtwarzaczach i zabierać ją ze sobą gdziekolwiek się udają. Takie też zadanie spełnia niniejsza Kolekcja. Zebrane medytacje w temacie SKUTECZNE PSYCHOTERAPIE NATURALNE mogą doskonale posłużyć jako niezastąpione narzędzie wewnętrznego rozwoju, dzięki któremu przejmiesz kontrolę nad własnym życiem. Dzięki temu zestawowi MP3 dotrzesz do sedna swego jestestwa. Pracując z tymi medytacjami na co dzień, będziesz w stanie w bardzo krótkim czasie odmienić całkowicie swoje życie. WARUNEK – bądź konsekwentny!
Obecnie istnieją setki, tysiące a nawet miliony ukrytych założeń, dogmatów, przekonań. Istnieją rzeczy, które przyjmujemy za oczywiste, które są lub nie są prawdą. One to właśnie warunkują rzeczywisty odbiór świata prawdziwego lub prawdę o rzeczywistości. Dlatego bardziej jesteśmy skutkiem swoich myśli, niż prawdziwi. Ta prawda właśnie kształtuje współczesny materializm. Takie działanie odziera ludzi z potrzeby poczucia odpowiedzialności. I często robi to także religia. Jestem pewien, że jeśli uświadomisz sobie potęgę myśli dostatecznie poważnie, to problem odpowiedzialności stanie przed tobą. Skoncentrujesz się wówczas na własnych możliwościach i mocach twórczych jakie są w tobie i jakie od zawsze posiadałeś. Uzyskasz odpowiedzi na wiele pytań. Jednak nie wszystkie będą precyzyjne i zadowalające. Powiesz tak, świat jest wielki i jest w nim wiele tajemnic. Nie wszystko można i trzeba rozumieć. No tak. Masz rację i jej nie masz. Ale nie uciekaj ponownie od odpowiedzialności za swoje życie i miej świadomość, że jego kształt, wartość i sens zależą od ciebie i tylko od ciebie.

Zbiór CD:
CZAKROTRANSFORMACJA 1 – Crystal;
CZAKROTRANSFORMACJA 2 – Crystal;
HUNA – SKUTECZNA MODLITWA – Roman Rybacki;
MEDYTACJE DO ROZMÓW Z BOGIEM – Księga 1;
MEDYTACJE DO ROZMÓW Z BOGIEM – Księga 2;
MEDYTACJE SERC (dla Świata i dla Polski) – Roman Rybacki;
POTĘGA ŚWIADOMOŚCI – Roman Rybacki;
ŚWIATŁO MIŁOŚCI – Roman Rybacki;
TRANSFORMACJA ŚWIADOMOŚCI – Roman Rybacki;
UZDRAWIANIE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA – Anna Atras;


Nośnik: płyta CD.
Czas nagrania: 10 godzin.

Odtwarzanie: komputer przenośny lub stacjonarny (parametry bez ograniczeń) lub każdy odtwarzacz (CD lub / i DVD) z funkcją MP3.

Recenzje

Napisz opinię

Skuteczne psychoterapie naturalne – MP3

Skuteczne psychoterapie naturalne – MP3

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: