Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa, N. Polizzi Zobacz większe

Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa, N. Polizzi

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępna

Ostatnie egzemplarze!

38,10 zł

Opis

Waga 0.4

Więcej informacji

Ty również możesz odblokować potencjał samouzdrawiania

Miliony osób na całym świecie cierpią na różne choroby, które starają się pokonać za pomocą medycyny konwencjonalnej. Jednak nie zawsze okazuje się to skuteczne. Czy problem tkwi w zbyt słabych środkach medycznych, zaawansowaniu schorzenia czy może w samych pacjentach? A co, jeśli do uzdrowienia konieczne jest odkrycie prawdy o sobie i odblokowanie swojego potencjał samouzdrawiania? W jaki sposób tego dokonać? Na te oraz inne pytania odpowie Autor tej fascynującej publikacji.

Inspiracja medycyną ludową od pokoleń

Nick Polizzi, znany filmowiec i autor bestsellerów, pochodzi z rodziny, która głęboko wierzy w praktyki tradycyjnej medycyny ludowej. Przez całe życie był świadkiem, jak uzdrawiająca moc leczniczych roślin pozwala pozbyć się chorób i dolegliwości. Jednak dopiero przełomowe wydarzenie w jego życiu sprawiło, że na poważnie zaczął traktować alternatywę dla medycyny konwencjonalnej. Kilka lat temu u jego bliskiego przyjaciela zdiagnozowano chorobę Parkinsona. Autor za swoją misję uznał znalezienie naturalnych sposobów uzdrawiania i wraz z ekipą filmową wyruszył w podróż w samo serce amazońskiej dżungli, by zgłębić świętą naukę przodków. I tak zaczęła się jego przygoda z szamanizmem.

Mądrość amazońskich szamanów na współczesne problemy

Autor odkrywa pierwotne tradycje amazońskich przodków i wyjaśnia, co należy zrobić, aby naprawdę uleczyć się z fizycznej choroby, emocjonalnej traumy czy poczucia zagubienia, które tak wielu z nas czuje we współczesnych czasach. Ta książka to połączenie współczesnego świata i zapomnianych technik uzdrawiania, szamańskich praktyk i pierwotnych rytuałów. Dzięki niej poznasz naturalne sposoby usuwania powszechnych dolegliwości.

Wydanie: I
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 296
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-8171-094-7

Recenzje

Napisz opinię

Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa, N. Polizzi

Święta nauka przodków – droga do uzdrowienia. Pierwotne rytuały, szamańskie praktyki i medycyna ludowa, N. Polizzi

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: