Przebudzenie serca wiosny Zobacz większe

Przebudzenie serca wiosny

1175

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

19,51 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Muzyka Relaksacyjna
Marcin Malicki

Marcin Malicki jest bardzo utalentowanym kompozytorem muzyki relaksacyjnej, którą nasze Wydawnictwo z dużym powodzeniem wykorzystuje jako podkład do wszelkiego rodzaju terapii słowno-muzycznych, wizualizacji czy afirmacji. Bardzo optymistycznie nastrojowe utwory muzyczne, które z dumą prezentujemy Państwu na niniejszej płycie, wprowadzą Was w niezapomnianą przygodę odprężenia, relaksu czy choćby zwykłego odpoczynku. Muzyka ta jest przeznaczona dla tych, którzy lubią spokojną atmosferę, jak i tych, którzy pragną czegoś więcej.

Przebudzenie Serca Wiosny jest promocyjnym albumem naszego utalentowanego kompozytora. Zawiera on najciekawsze interpretacje muzyczne, które na pewno będą przez Państwa odsłuchiwane z dużą przyjemnością i które posłużą do stworzenia nastrojowej atmosfery wypoczynku, relaksu i spokoju. Kojące działanie zawartych tutaj dźwięków jest znakomitym materiałem dla każdego.

Tak więc Przebudzenie Serca Wiosny niech stanie się dla każdego z Was PRZEBUDZENIEM MARZEŃ i wzorową prowokacją do ich urzeczywistnienia, czego życzy Państwu nasze wydawnictwo.

   1. Narodziny 8:46
   2. Spacer o Wschodzie 5:35
   3. Czterolistna Koniczyna 14:55
   4. Przebudzenie Serca Wiosny 25:01
   5. Wieczorną Porą 4:28
   6. Na Dobrą Noc 3:31

Łączny czas płyty: 62 minuty

Producent: P.P.H.U. Victor 11
Nośnik: płyta CD


Recenzje

Napisz opinię

Przebudzenie serca wiosny

Przebudzenie serca wiosny

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: