Etheria, Przemysław Igiel Zobacz większe

Etheria, Przemysław Igiel

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

16,26 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Życie jest podróżą, często nierozpoznaną i skomplikowaną. Ludzkie umysły "przyzwyczajone" do nieustannych zmagań wciąż spiętrzają stres i wysiłek. Wydaje się nam, że ciągle musimy o coś walczyć. Prawie nigdy nie jesteśmy świadomi, że to nasze myśli kształtują naszą rzeczywistość i jeśli wydaje się nam, że coś wymaga wysiłku to tak się dzieje.
Wyobraźmy sobie podróż spełnionych marzeń! Prawda, że "budzą się" miłe emocje? Na sercu robi się lekko i przyjemnie. Wówczas wszystko jest łatwe, miłe i radosne! Tak może być cały czas. Na początek wystarczy pozwolić sobie samemu "poprowadzić" się śladami mistycznych dźwięków z płyty Przemysława Igiela "Etheria". Jej głębia i tajemniczość przebudzą w naszych myślach pragnienie doświadczeń pełnych satysfakcji, marzeń i przyjemnych doznań. Za tym, wraz z melodią popłynie energia, która uwolni napięcia, stres i wysiłek. Wszystko stanie się łatwiejsze, przyjemniejsze i bardziej satysfakcjonujące.
To tylko i aż muzyka! "Etheria dostarczy każdemu tak sympatycznych doznań, które w łatwy sposób obudzą życie pełne lekkości i tajemnic inspirujących nie tylko do kreatywności, ale przede wszystkim subtelnego relaksu.

Anioł Miłości
Karuzela doznań
Taniec duszy
Etheria
W cieniu gwiazd
Kołysanka wszechświata
Tajemnica życia
Rajski sen
Świadomość życia

Producent: P.P.H.U. Victor 11.
Nośnik: płyta CD.
EAN 5907476588344

Recenzje

Napisz opinię

Etheria, Przemysław Igiel

Etheria, Przemysław Igiel

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: