Indywidualny talizman runiczny zapewniający sukcesy w nauce Zobacz większe

Indywidualny talizman runiczny zapewniający sukcesy w nauce

1423

Nowy produkt

9 Przedmioty

Dostępny

89,43 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Masz problemy z przyswajaniem wiedzy? Czas poświęcony na naukę jest nieadekwatny do rezultatów? A może takie problemy mają Twoje dzieci? Odczuwasz lęk przed egzaminami? Masz problemy ze swobodnym korzystaniem i przekazywaniem innym swojej wiedzy?

Stworzony wyłącznie dla Ciebie Indywidualny Talizman rozwiąże te problemy. Talizman ten będzie amuletem przyspieszającym i ułatwiającym zdobywanie wiedzy, usunie lęk i tremę przed egzaminami czy obroną prac naukowych, pozwoli w pełni korzystać z posiadanej wiedzy i w miarę potrzeb pomoże dzielić się tą wiedzą z innymi.
W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które możesz zakupić w sklepie as2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Ciebie i odpowiada Twoim wibracjom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i wyjątkowo skutecznie.
Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:
Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy (często z kilku futharków), które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Ciebie wibracje chroniące przed psychomanipulacją. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy nosić przy sobie lub umieścić w miejscu, w którym się uczysz lub pracujesz. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych do tego rodzaju pomocy oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.
Czas działania Talizmanu to około 2-3 lat. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.
Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę urodzenia,
- dziedzinę wiedzy, która sprawia największe problemy, np.: matematyka lub nauki humanistyczne.

Talizman można wykonać niepełnoletniemu dziecku na życzenie jego rodzica.


Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi  14-28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.

UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman runiczny zapewniający sukcesy w nauce

Indywidualny talizman runiczny zapewniający sukcesy w nauce

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: