Indywidualny talizman runiczny poprawiający sytuację finansową Zobacz większe

Indywidualny talizman runiczny poprawiający sytuację finansową

1423

Nowy produkt

6 Przedmioty

Dostępny

73,17 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Ciągle nie masz pieniędzy? Nie możesz znaleźć satysfakcjonującej Cię pracy? Nie stać Cię na zakup tego, o czym marzysz? Pieniądze jak woda przeciekają Ci przez palce? Chciałbyś, by Twoja sytuacja finansowa poprawiła się i ustabilizowała? Zapewni Ci to stworzony wyłącznie dla Ciebie Indywidualny Talizman. Będzie amuletem chroniącym Ciebie i Twój stan posiadania przed stratami, przyciągnie do Ciebie świetne okazje do zarobku i poprawy sytuacji finansowej, ochroni Twoje pieniądze i zwiększy ich przypływ, skieruje Cię ku dobrym inwestycjom i lokatom. W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które także możesz zakupić w sklepie as2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Ciebie i odpowiada Twoim wibracjom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i wyjątkowo skutecznie.

Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:
Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy (często z kilku futharków), które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Ciebie wibracje chroniące przed psychomanipulacją. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy nosić przy sobie lub umieścić w miejscu, w którym najczęściej przebywasz. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych do tego rodzaju ochrony oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.
Czas działania Talizmanu to około 2–3 lata. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.


Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę urodzenia,
- potrzeby w sferze materialnej, np.: wzrost dochodów, znalezienie lepiej płatnej pracy, ochrona stanu posiadania itp.

 
Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi 14–28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman runiczny poprawiający sytuację finansową

Indywidualny talizman runiczny poprawiający sytuację finansową

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: