Indywidualny talizman runiczny chroniący przed negatywnymi energiami Zobacz większe

Indywidualny talizman runiczny chroniący przed negatywnymi energiami

1423

Nowy produkt

9 Przedmioty

Dostępny

89,43 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Indywidualny talizman runiczny chroniący przed negatywnymi energiami (złym okiem, urokiem, klątwą, zawiścią)
Ktoś Ci źle życzy, ktoś Cię przeklął, ktoś Ci czegoś zazdrości? Obawiasz się skutków złego oka,  tego, że ktoś rzuci na Ciebie lub to, co posiadasz zły urok? Od jakiegoś czasu Ci się nie wiedzie, wszystko idzie jak po grudzie? Być może stałeś się ofiarą agresji psychoenergetycznej, czyli ukierunkowanych na Ciebie negatywnych energii.
Żyjemy w trudnych czasach, a naszą cechą narodową jest zawiść. Stworzony wyłącznie dla Ciebie Indywidualny Talizman ochroni Cię zarówno przed nią, jak i innymi negatywnymi energiami. Talizman ten będzie amuletem chroniącym Ciebie i Twój stan posiadania przed złym okiem, urokiem, klątwą i innymi rodzajami agresji psychoenergetycznej.
W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które możesz zakupić w sklepie as2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Ciebie i odpowiada Twoim wibracjom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i wyjątkowo skutecznie.
Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:
Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy (często z kilku futharków), które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Ciebie wibracje chroniące przed psychomanipulacją. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy nosić przy sobie lub umieścić w miejscu, w którym najczęściej przebywasz. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych do tego rodzaju ochrony oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.
Czas działania Talizmanu to około 2–3 lat. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.
Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę urodzenia,
- sferę szczególnie narażoną na negatywne energie.
 

Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi  14–28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.

UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman runiczny chroniący przed negatywnymi energiami

Indywidualny talizman runiczny chroniący przed negatywnymi energiami

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: