Indywidualny talizman runiczny chroniący przed wampirami energetycznymi Zobacz większe

Indywidualny talizman runiczny chroniący przed wampirami energetycznymi

1423

Nowy produkt

9 Przedmioty

Dostępny

89,43 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Często ogrania Cię apatia i zwątpienie? Na nic nie masz siły i chęci? Wydaje Ci się, że masz depresję? Męczą Cię drobne, ale uciążliwe problemy zdrowotne? Nic Cię nie cieszy? Bardzo prawdopodobne, że masz w swoim otoczeniu (w domu lub w pracy) wampira energetycznego, który żeruje na Twojej energii. Stworzony wyłącznie dla Ciebie Indywidualny Talizman ochroni Cię przed nim i przywróci energię oraz radość życia.
W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które możesz zakupić w sklepie as2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Ciebie i odpowiada Twoim wibracjom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i wyjątkowo skutecznie.
 
Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:
Najpierw znana runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy (często z kilku futharków), które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Ciebie wibracje chroniące przed psychomanipulacją. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy nosić przy sobie lub umieścić w miejscu, w którym najczęściej przebywasz. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych do tego rodzaju ochrony oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.
Czas działania Talizmanu to około 2–3 lat. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.
 
Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę urodzenia,
- sferę szczególnie narażoną na wpływ wampira.
 

Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi 14–28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.

UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

 

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman runiczny chroniący przed wampirami energetycznymi

Indywidualny talizman runiczny chroniący przed wampirami energetycznymi

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: