Indywidualny Talizman Runiczny Zobacz większe

Indywidualny Talizman Runiczny

1338

Nowy produkt

7 Przedmioty

Dostępny

113,82 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Stworzony wyłącznie dla Ciebie. Indywidualny Talizman to wyjątkowy i magiczny przedmiot, który współgrając z Twoją energią szybko przyniesie pozytywne zmiany w życiu.

W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które możesz zakupić w AS2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Ciebie, odpowiada najważniejszym na daną chwilę potrzebom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i może szybko odmienić Twoje życie.

Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:

Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy, które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią wprowadzą odpowiednie pozytywne zmiany. Następnie na tej podstawie przygotuje ona osobisty talizman runiczny, pomagający w rozwiązaniu istniejących problemów. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych dla danej osoby oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do rozwiązania danego problemu fazą Księżyca.

Talizman jest tworzony z myślą o rozwiązaniu obecnej sytuacji/problemu, dlatego czas jego działania waha się od 6 do 12 miesięcy. Jest to czas potrzebny na dokonanie się odpowiednich zmian w życiu. Gdy problem zostanie rozwiązany, talizman przestaje być potrzebny, gdyż jego praca została wykonana. Po tym czasie można zamówić kolejny talizman, który będzie bardziej dopasowany do nowej sytuacji.

Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę urodzenia osoby, dla której ma być wykonana prognoza,
- problem, który talizman ma usunąć,
np.: spadek obrotów w firmie,
       nieporozumienia z partnerem,
       samotność,
       kłopoty zdrowotne itp.
Prosimy pamiętać, iż im dokładniejsze określenie problemu, tym precyzyjniej zostaną dobrane runy i skutek ich działania będzie szybszy.
 
Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany odpowiednio do potrzeb Klienta.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi  14-28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.

UWAGA: Zamawianie talizmanu bez zgody drugiej osoby
powoduje, iż on nie działa.

 
UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny Talizman Runiczny

Indywidualny Talizman Runiczny

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: