Indywidualny talizman ochrony domu Zobacz większe

Indywidualny talizman ochrony domu

1423

Nowy produkt

10 Przedmioty

Dostępny

81,30 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Chcesz być pewien, że Twój dom jest bezpieczny? Że nikt go nie ukradnie? Że nikt mu nie zagrozi negatywną energią, złym okiem, zawiścią? Że nic się Tobie i Twoim domownikom  nie stanie?
Stworzony wyłącznie dla Twego domu Indywidualny Talizman Ochronny zapewni Ci to wszystko i sprawi, że życie w Twoim domu stanie się przyjemne i bezpieczne. Talizman ten będzie czymś w rodzaju Anioła Stróża Twego domu.
W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które możesz zakupić w sklepie as2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Twego domu i odpowiada jego wibracjom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i wyjątkowo skutecznie.

Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:
Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy, które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Twego domu ochronne wibracje. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy umieścić wewnątrz domu. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych dla danego domu oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.
Czas działania Talizmanu to około 3 lat. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.

Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę nabycia domu (przynajmniej miesiąc i rok);
- numer domu i mieszkania;
- imiona wszystkich mieszkających w nim istot (także psa, kota, chomika itp., jeśli takie mają)

Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi  14-28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.

UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman ochrony domu

Indywidualny talizman ochrony domu

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: