Indywidualny talizman ochronny samochodu Zobacz większe

Indywidualny talizman ochronny samochodu

1423

Nowy produkt

8 Przedmioty

Dostępny

89,43 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Chcesz być pewien, że jak nabędziesz auto, to nikt go Ci nie ukradnie? Że będziesz jeździł bezpiecznie i bezawaryjnie? Że nic się Tobie i Twoim pasażerom nie stanie?
Stworzony wyłącznie dla Twego samochodu Indywidualny Talizman zapewni Ci to wszystko i sprawi, że jazda stanie się w pełni komfortowa i bezpieczna. Talizman ten będzie czymś w rodzaju Anioła Stróża Twego auta.
W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które możesz zakupić w sklepie as2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Twego samochodu i odpowiada jego wibracjom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i wyjątkowo skutecznie.

Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:

Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy, które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Twego auta ochronne wibracje. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy umieścić wewnątrz samochodu. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych dla danego auta oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.

Czas działania Talizmanu to około 7 lat. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.

Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę nabycia samochodu;
- numer rejestracyjny auta.
 
Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi  14-28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.

UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman ochronny samochodu

Indywidualny talizman ochronny samochodu

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: