Indywidualny talizman na asertywność Zobacz większe

Indywidualny talizman na asertywność

1423

Nowy produkt

10 Przedmioty

Dostępny

89,43 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Masz problem z asertywnością? Nie potrafisz odmówić bez poczucia winy, bojąc się, że kogoś zranisz? Ten talizman pomoże Ci uwierzyć we własne możliwości i wypracować asertywną postawę w kontaktach z innymi.

Asertywność to nie tylko umiejętność kulturalnego mówienia "nie", ale też sposób na poprawę samooceny i polepszenie kontaktów z innymi. Asertywność to umiejętność zdecydowanego wyrażania uczuć w kontaktach z innymi, wyrażania własnych myśli, poglądów oraz nawyku odmawiania bez obawy, lęku i złości. Asertywność pomaga odnaleźć się w społeczeństwie. Ten, kto lubi i szanuje siebie, potrafi kochać i szanować innych.

Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:
Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy, które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Ciebie wibracje chroniące i wzmacniające Twoje zdrowie. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy nosić przy sobie lub umieścić w miejscu, które służy Ci do spania. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych dla wzmocnienia Twego zdrowia oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.
Czas działania Talizmanu to około 2-3 lata. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.
Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osoby, dla której ma być wykonany,
- datę urodzenia.

 
Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi  14-28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.
 
UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.
 

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman na asertywność

Indywidualny talizman na asertywność

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: