Indywidualny talizman chroniący związek Zobacz większe

Indywidualny talizman chroniący związek

1423

Nowy produkt

9 Przedmioty

Dostępny

89,43 zł

Opis

Waga 0.07

Więcej informacji

Chcesz być pewien, że Twój związek jest bezpieczny? Że nikt go nie rozbije? Że nie zagrozi mu negatywna energia, złe oko, zawiścią, klątwa czy urok? Że nic się Tobie i Twojemu partnerowi nie stanie i będziecie żyli zgodnie i szczęśliwie?
Stworzony wyłącznie dla Twego związku Indywidualny Talizman Ochronny zapewni Ci to wszystko i sprawi, że życie z Twoim partnerem / partnerką stanie się przyjemne i bezpieczne. Talizman ten będzie czymś w rodzaju Anioła Stróża Twego związku.
W przeciwieństwie do masowo produkowanych talizmanów i amuletów (które możesz zakupić w sklepie as2.com.pl) ten jest tworzony specjalnie dla Ciebie i Twego partnera i odpowiada Waszym wibracjom. Dzięki temu ten magiczny przedmiot działa natychmiast i wyjątkowo skutecznie. Aczkolwiek zaznaczam, że nie uratuje on związku, który ze względów karmicznych musi się rozpaść.

Przygotowanie takiego osobistego talizmanu odbywa się następująco:
Najpierw wybitna runolożka – Alla Alicja Chrzanowska – na podstawie dostarczonych danych dobierze runy, które poprzez swoją moc oddziaływania kształtem i energią przyciągną do Twego związku ochronne wibracje. Następnie na tej podstawie przygotuje ona talizman runiczny, który należy umieścić w takim miejscu, gdzie najczęściej przebywasz ze swoim partnerem. Talizman  wykonany zostanie ręcznie (wypalony) na odpowiednio dobranej drewnianej podkładce i będzie kombinacją run niezbędnych dla danego związku oraz zainicjowany zgodnie z odpowiednią do tego fazą Księżyca.
Czas działania Talizmanu to około 3 lat. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.
Przy składaniu zamówienia należy wpisać w KOMENTARZACH:
- imię i nazwisko osób, dla których ma być wykonany,
- datę ślubu lub zawarcia znajomości (przynajmniej miesiąc i rok);
- imiona obojga partnerów.

Każdy talizman sporządzany jest na indywidualne zamówienie Klienta ręcznie przez Allę Alicję Chrzanowską oraz zainicjowany runiczną energią ochronną.

Talizman przygotowywany jest ręcznie i czas oczekiwania na niego wynosi  14-28 dni (czas ten może być jeszcze dłuższy, zależy to od ilości aktualnie wykonywanych talizmanów oraz od faz Księżyca) i wysyłany przesyłką pocztową.
UWAGA: usługa wykonywana jest JEDYNIE po wcześniejszym jej opłaceniu PRZELEWEM, dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wybranie odpowiedniej opcji zapłaty.

Recenzje

Napisz opinię

Indywidualny talizman chroniący związek

Indywidualny talizman chroniący związek

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: