Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny, Maciej Kuczyński, Zobacz większe

Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny, Maciej Kuczyński,

KOS

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

33,33 zł

Opis

Waga 0.4

Więcej informacji

Podtytuł: Dysk z Fajstos odczytany. Arka Przymierza objaśniona

Maciej Kuczyński, wybitny polski pisarz, a zarazem podróżnik i badacz zagadek przeszłości, w książce Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny dokonał rzeczy niebywałej – sensacyjnego odczytu inskrypcji zapisanej na Dysku najstarszej naukowej publikacji w dziejach ludzkości.

Doniosłość i przełomowe, wręcz wstrząsające znaczenie tej publikacji – nie tylko dla archeologii czy historii, ale także filozofii i pojmowania zjawisk przyrody oraz miejsca, jakie zajmuje w niej człowiek – jest niepodważalne.

Dzięki Autorowi dowiadujemy się, że Dysk sprzed tysięcy lat opisuje zjawiska znane dopiero od niedawna współczesnym biologom (m.in. DNA), nie podważając w żadnej mierze stojącej za tą naukową rzeczywistością rzeczywistości duchowej.

Okazuje się także, że transcendentalne pochodzenie tej wiedzy otwierają również dziś naszej świadomości substancje psychotropowe i inne techniki osiągania zmienionego stanu świadomości – te same, z których korzystali autorzy Dysku, żeby dotrzeć do... obiektywnej prawdy o naszym pochodzeniu.

Autor, odwiedzając miejsca, w których narodził się ten najstarszy naukowy przekaz, idzie niejako po śladach, jakie zostawili po sobie jego twórcy, pokazując, że byli takimi samymi ludźmi jak my, że próbowali odpowiadać na te same pytania, co i my dzisiaj... I czynili to z zadziwiającą precyzją i niebywałym wręcz skutkiem. Idzie po ich śladach jakby dopiero co pozostawionych, dotykając stopami tych samych kamieni co oni.  

Wydawnictwo KOS
Format: 145x205 mm
Ilość stron: 272
Oprawa: miękka
ISBN 978-83-7649-112-7
EAN 9788376491127
Dodatki: kolorowa wkładka

Recenzje

Napisz opinię

Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny, Maciej Kuczyński,

Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny, Maciej Kuczyński,

Produkty powiązane

23 innych produktów w tej samej kategorii: