Obniżka! Magia mózgu - Farber Philip H. Zobacz większe

Magia mózgu - Farber Philip H.

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

22,25 zł

-20%

27,81 zł

Opis

Waga 0.2200

Więcej informacji

Podtytuł: Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności

Przed wieloma laty to, czego nie rozumieliśmy nazywano magią. Dzisiaj często niewyjaśnione tajemnice stają się obiektem naukowych badań. Granica pomiędzy nauką a magią jest coraz bardziej płynna i trudniejsza do zdefiniowania. Dobrym przykładem przenikania się tych dwóch pozornie odmiennych światów jest osoba Philipa H. Farbera, który jest zarówno magiem, jak i specjalistą od funkcjonowania ludzkiego mózgu.

Magia oznacza dla Autora środki i sposoby doskonalenia samego siebie umożliwiające skuteczne realizowanie działań, których się podejmujemy. Osiągnąć to możemy poprzez inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności. Ich działanie opiera się bowiem na naturalnych procesach zachodzących w mózgu każdego człowieka.

Czas poznać ponad siedemdziesiąt ćwiczeń tłumaczących prawidła rządzące neurobiologią i magią, jak również porady niezbędne do szybkiego opanowania sztuki inwokacji. Celem zdobywania tej wiedzy jest uczynienie życia podniecającym, nadanie mu celu i wypełnienie namiętnością. A to dopiero kilka z mnóstwa korzyści, jakie można wynieść z tej książki. Znajdujemy tu również naukowe wyjaśnienia wielu zjawisk, które dotychczas uchodziły za nadprzyrodzone.

Publikacja jest skierowana zarówno do całkowitych nowicjuszy, jak i zaawansowanych adeptów sztuki magii. Ci pierwsi dzięki niej odkryją nowe możliwości i dotychczas nieosiągalną dla nich jakość życia. Drudzy z kolei spojrzą na swoje dotychczasowe osiągnięcia z nowej, znacznie bardziej naukowej strony i będą mogli wkroczyć na nowy poziom praktyki.

Twój umysł to magia!Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2014
Tłumacz: Ciecieląg Grzegorz
EAN: 9788373776456
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 212
ISBN: 9788373776456

Recenzje

Napisz opinię

Magia mózgu - Farber Philip H.

Magia mózgu - Farber Philip H.

Produkty powiązane

23 innych produktów w tej samej kategorii: