Magia runiczna, Alla Alicja Chrzanowska Zobacz większe

Magia runiczna, Alla Alicja Chrzanowska

381

Nowy produkt

2 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

64,23 zł

Opis

Waga 0.12

Więcej informacji

CENA: 79,00zł


Futhark – czyli alfabet runiczny – posiada magiczne właściwości, które można wykorzystywać w codziennym życiu do osiągania różnych celów. Dwadzieścia cztery znaki tego alfabetu, który jak głoszą legendy został podarowany ludziom przez bogów, od wieków są używane, przede wszystkim, do tworzenia magicznych zaklęć oraz przewidywania przyszłości.
Film szkoleniowy „Magia Runiczna” jest esencją kilkudniowych warsztatów prowadzonych przez Allę Alicję Chrzanowską w całości poświęconych praktycznemu zastosowaniu magii run w codziennym życiu.
Dzięki temu nagraniu dowiesz się, które runy są odpowiedzialne za zdrowie i sukces, które przynoszą bogactwo i przyciągają miłość, a które zapewniają bezpieczeństwo w trakcie podróży i są pomocne w rozwoju osobistym czy nauce.
Nauczysz się także tworzyć osobiste talizmany runiczne na podstawie imienia oraz poznasz tajemne symbole, które wzmacniają moc amuletów. Odkryjesz również sekrety łączenia run, które pozwolą ci szybciej osiągać to, czego pragniesz.
W arkana magii runicznej wprowadza Alla Alicja Chrzanowska – uczennica wybitnego runologa Ewgienija Kolesowa, autorka popularnych książek o runach: „Misterium run” i „Jak stosować runy na co dzień”, których lektura dopełni wiedzę zdobytą podczas tego warsztatu.


 
FORMAT 16:9
PAL STEREO 2xDVD
DVD nr 1: 1 godz. 15 min
DVD nr 2: 1 godz. 14 min
ISBN: 9788362476336Recenzje

Napisz opinię

Magia runiczna, Alla Alicja Chrzanowska

Magia runiczna, Alla Alicja Chrzanowska

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii: