Runy na heliotropie Zobacz większe

Runy na heliotropie

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

65,04 zł

Opis

Waga 0.4

Więcej informacji

Znaki runiczne wygrawerowane na heliotropie. W komplecie 24 runy alfabetyczne plus runa pusta (wyrd) oraz elegancki woreczek z weluru do ich przechowywania.
Runy to pradawne, tajemnicze znaki, których znaczenia nikt do końca nie zgłębił. Niektórzy uznają je za alfabet, inni – za magiczne narzędzie, podarowane nam przez bogów. Niosą dobrą energię, pełnią rolę ochronną, nie mogą więc ludziom zaszkodzić.

HELIOTROP – kamień spokoju; wycisza, pomaga przy agresji i gwałtowności. Wzmacnia intelekt i uczy pokory. Wpływa korzystnie na serce. Wzmacnia naczynia krwionośne, wzrok oraz szpik kostny. Czyści wątrobę, śledzionę, nerki. Chroni przed koszmarami nocnymi, reguluje menstruacje.

Odmiana chalcedonu zbliżona do plazmy, w którym na ciemnozielonym tle widoczne są czerwone plamki tlenków żelaza. Nazwa pochodzi od greckich słów helios (słońce) i tropein  (zmieniać barwę), ponieważ daje on czerwonawe refleksy podczas obracania po zanurzeniu w wodzie. Ciemnozielona barwa heliotropu spowodowana jest nagromadzeniem kryształów aktynolitu.

Producent: Lo Scarabeo
Materiał: heliotrop
Wielkość: ok. 2 cm

Recenzje

Napisz opinię

Runy na heliotropie

Runy na heliotropie

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii: