Relaks przy muzyce - w lesie Zobacz większe

Relaks przy muzyce - w lesie

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

14,63 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Płyty "Relaks przy muzyce" zawierają bardzo spokojną melodyjną muzykę instrumentalną o łagodnym brzmieniu. Jej forma podporządkowana jest konkretnemu celowi - ma pomóc rozluźnić ciało i uspokoić umysł. Może być wykorzystywana w profesjonalnym gabinecie muzykoterapii, jak i w domowym zaciszu.

Poczuj zapach leśnej świeżości, wyobraź sobie, że wciągasz w płuca powietrze przesiąknięte żywicą a kiedy włączysz odtwarzanie płyty "Relaks przy muzyce - w lesie" usłyszysz przepiękny śpiew ptaków.

Płyty zanim trafiły do sprzedaży były długo testowane i posiadają rekomendację znakomitego specjalisty dr. Macieja Kieryła, który korzysta z nich w swojej pracy zawodowej.

Do czego przyda Ci się muzyka relaksacyjna.
Jeśli chcesz być szczęśliwa/-y, cieszyć się życiem i osiągać sukcesy musisz umieć efektywnie pracować ale też skutecznie odpoczywać i regenerować siły.
Walka ze stresem nie jest łatwa. Nie zawsze udaje się złagodzić jego skutki i zapanować nad nerwami. Ale przecież mamy potężnego sprzymierzeńca. Jest nim.. tak, tak, wiem, że już wiesz - jest nim muzyka - szczególnie ta, która została specjalnie do tego celu stworzona.
Dzięki niej Twój umysł oderwie się od rywalizacji i walki o byt i rozgości się w krainie harmonii, współpracy i kreatywności.
Jeśli zaczniesz korzystać z muzyki relaksacyjnej będziesz spokojniejsza/-y dzięki czemu będziesz mieć lepsze i ciekawsze relacje z innymi oraz bardziej twórcze i lepiej "poukładane" kontakty zawodowe a co za tym idzie większe zarobki.
Spytasz: jak muzyka może mi pomóc w zarabianiu pieniędzy?!?. Odpowiedź jest prosta: ponieważ jest to jeden ze sposobów samodoskonalenia, stawania się lepszym, mądrzejszym, spokojniejszym i skuteczniejszym w działaniu. A na dodatek jest to sposób łatwy i przyjemny.

Co zyskasz korzystając z płyt z serii "Relaks przy muzyce"

    * Usuwanie skutków stresu.
    * Łatwe osiąganie głębokiego relaksu.
    * Szybsze osiąganie spokoju w trudnych sytuacjach.
    * Skuteczniejsze działanie jako konsekwencja lepiej zharmonizowanego umysłu.
    * Lepsze stosunki z rodziną i przyjaciółmi mające oparcie w spokojnej psychice.
    * Bardziej efektywne kontakty zawodowe oparte na większej kreatywności umysłu.
    * Skuteczniejsza regeneracja sił po pracy.
    * Radość życia i szczęście oparte na dobrym zdrowiu psychicznym i fizycznym.
    * I oczywiście czysta przyjemność z obcowania z muzyką.


Muzyka: Marcin Siwiec
Łączny czas: 50 min.
Format: Audio CD

Recenzje

Napisz opinię

Relaks przy muzyce - w lesie

Relaks przy muzyce - w lesie

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: