Inicjacje Reiki - Łukasz Kaminiecki Zobacz większe

Inicjacje Reiki - Łukasz Kaminiecki

Nowy produkt

4 Przedmioty

Dostępny

24,39 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Na nowo stworzona kolekcja utworów inspirowana jest wiedzą i  tradycją Reiki. Zaprowadzi nas do dalekowschodnich mistrzów i otworzy na przepływ tej subtelnej energii prawdziwie oczyszczając i budząc pokłady naszej twórczej kreacji, która każdy z nas nosi w sobie. Należy ja tylko przebudzić ze snu..


Reiki to Uniwersalna Energia, którą wszystkie narody i kultury świata przekazywały sobie na wiele różnych sposobów używając przy tym różnych określeń chcąc najtrafniej opisać energię miłości i moc stworzenia.

Pod koniec XIX wieku Dr Mikao Usui odkrył symbole, dzięki którym najłatwiej można nawiązać kontakt z Uniwersalną Energią Reiki. Jej właściwości lecznicze i uzdrawiające to zaledwie cząstka możliwości, jakie niesie Reiki. Dzięki tej energii można uzdrawiać nie tylko organizmy żywe, ale także sytuacje czy zwykłe wydarzenia. Reiki działa również poza czasem i przestrzenią - nie ma więc większych problemów z uzdrowieniem przeszłości, czy przyszłości. Dzięki zastosowaniu symboli otwiera się dla każdego "reikowca" nieograniczona możliwość działania i kreacji wszystkiego, co pozytywne.

1. Uczeń 16:03
2. Praktyk 18:05
3. Mistrz 31:25
4. Wielki Mistrz 9:19

Całkowity czas nagrań  74:52
nośnik: płyta CD

Recenzje

Napisz opinię

Inicjacje Reiki - Łukasz Kaminiecki

Inicjacje Reiki - Łukasz Kaminiecki

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: