Dotyk SPA, Łukasz Kaminiecki Zobacz większe

Dotyk SPA, Łukasz Kaminiecki

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

19,51 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

W celu radykalnego podniesienia jakości swojego życia warto zwrócić uwagę na wewnętrzne samopoczucie. Wyobraźmy sobie, że mamy tylko w zasadzie do czynienia z dwoma czynnikami, które niejako warunkują nasze samopoczucie. To emocje dobre lub złe, czyli czujemy się albo dobrze, albo nie. Może się to wydawać zbyt proste, ale takie właśnie odczucia sugerują jakość tego, o czym myślimy i nieważne są tu tematy! Może to dotyczyć zarówno pracy jak i życia osobistego, z czymkolwiek to się wiąże jest bardzo czytelną informacją o jakości naszych myśli. Od nich też zaczynamy! To znaczy robimy wszystko, by zwyczajnie czuć się dobrze. Na zdecydowane ich podniesienie ma ogromny wpływ zwyczajnie ładna muzyka.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią siebie i swoje życie przekazujemy Państwu nagrania na specjalnie wydanej CD - DOTYK SPA. Na tej płycie odnajdziecie fantastyczny klimat niemal każdej pory roku, gdzie w pięknej aranżacji melodii i harmonijnego brzmienia usłyszycie radosne, zimowe dzwoneczki. A w tempie wesołego uniesienia i kołyszącej muzyki wasze ciało chętnie przyjmie wibracje tanecznego szaleństwa. Jakiekolwiek każdy z was ma upodobania, na pewno odnajdzie na tej płycie coś dla siebie.

Dotyk SPA jest subtelnym brzmieniem wewnętrznej potrzeby nie tylko naszego organizmu ale również i psychiki. W cieniu coraz bardziej przyśpieszonego i szaleńczego życia staje się niczym strumyk krystalicznie czystej wody dla spragnionego ciała. Tak właśnie melodie działają na słuchaczy - tam, gdzie jest smutek i zmęczenie pojawia się radość i energia. Natomiast tam, gdzie jest prędkość i zawirowanie pojawia się subtelna harmonia i spokój. Tak czy inaczej muzyka działa! Jest prosta, melodyjna i z przyjemnością odbierana. Zupełnie tak jak DOTYK SPA.

Utwory znajdujące się na płycie:

1. Radość czekania 10:54
2. Świąteczny czas 8:46
3. Oczekiwanie 11:47
4. Nadchodzi ten czas 9:50
5. Rodzinne spotkanie 9:40
6. Życzliwy uśmiech 10:16
7. Prezentów czas 13:27
8. Karnawał 3:48

Łączna długość utworów: 79 minut


Producent: P.P.H.U. Victor 11.
Nośnik: płyta CD.

Recenzje

Napisz opinię

Dotyk SPA, Łukasz Kaminiecki

Dotyk SPA, Łukasz Kaminiecki

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: