Ile lat ma Twoja dusza?, M. Komasińska-Moller, P. Kropisz, E. Bartosiewicz Zobacz większe

Ile lat ma Twoja dusza?, M. Komasińska-Moller, P. Kropisz, E. Bartosiewicz

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

28,57 zł

Opis

Waga 0.4

Więcej informacji

Podtytuł: Znajdź swoją duchową drogę

Zamiast liczyć lata kalendarzowe, policz swoje „lata duchowe”!
Daty urodzenia w dowodzie nie zmienisz, ale to, jak szybko starzejesz się psychicznie, w dużej mierze zależy od Ciebie. Książka, którą oddajemy w Twoje ręce, jest krokiem dalej – proponujemy zmierzenie się z tematem wewnętrznego wieku już nie tylko na poziomie psychiki, ale również duchowości.

4 ETAPY: dzieciństwo, młodość, dojrzałość, starość. 4 TESTY na końcu rozdziałów, które pomagają zorientować się w swoim duchowym wieku. Ale bez nerwów, to tylko zabawa! 3 PERSPEKTYWY: duchowość głębi i konkretu. Duchowość codziennego piękna. Duchowość Boga ukrytego w świecie. 3 RÓŻNYCH AUTORÓW: siostra zakonna. Żona i mama. Ksiądz jezuita. 1 CEL: pomóc Ci być bliżej Jezusa.

Piotr Kropisz SJ – jezuita od ponad 20 lat, kierownik duchowy, prowadzi blog sygnowany własnym nazwiskiem (multimedialny.blog.deon.pl). Dobrze zorientowany we współczesnej popkulturze. Nie waha się poszukiwać w niej Boga.

s. Ewa Bartosiewicz RSCJ – siostra zakonna ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa (Sacré-Coeur). Przed wstąpieniem do zakonu pracowała jako informatyk. Prowadzi blog „Spojrzenie Serca” (siostraewa.blog.deon.pl).

Maja Komasińska-Moller – aktywna zawodowo mama dwójki dzieci, na co dzień dentystka i magister psychologii. Od lat zakochana w swoim mężu, od zawsze i chyba z wzajemnością – w życiu i górach. Autorka bloga „Chrześcijańska Mama”

Wydawnictwo: Wam
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360
Format: 145 x 205 mm
ISBN: 9788327715111
EAN: 9788327715111Recenzje

Napisz opinię

Ile lat ma Twoja dusza?, M. Komasińska-Moller, P. Kropisz, E. Bartosiewicz

Ile lat ma Twoja dusza?, M. Komasińska-Moller, P. Kropisz, E. Bartosiewicz

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: