Zestaw wróżebny III Zobacz większe

Zestaw wróżebny III

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

121,14 zł

zamiast 155,47 zł

Opis

Waga 0.8

Więcej informacji

W skład tego zestawu wchodzą następujące produkty:
– Runy na krysztale górskim,
– Obrus „Wicca”, 
– Woreczek „Wicca”,
– Książka „Misterium run”.
 
 
Runy na krysztale górskim
Komplet 25 run wygrawerowanych i złoconych na krysztale górskim - namaszczone, zainicjowane, gotowe do pracy magicznej. Otrzymasz także woreczek do przechowywania run. Kryształ górski i jego właściwości nadają tym runom niezwykle silne właściwości magiczne.
Runy to pradawne, tajemnicze znaki, których znaczenia nikt do końca nie zgłębił. Niektórzy uznają je za alfabet, inni – za magiczne narzędzie, podarowane nam przez bogów. Niosą dobrą energię, pełnią rolę ochronną, nie mogą więc ludziom zaszkodzić.
 
Producent: Lo Scarabeo
Materiał: kryształ górski
Wielkość: ok. 2 cm
 
 
Obrus Wicca
Do podstawowych atrybutów pracy wróżki zalicza się obrus wróżebny z wyszytymi na nim symbolami ochronnymi. Obrus ma kształt kwadratu. Wykonany jest z ciemnofioletowego welwetu, a zdobi go i zapewnia ochronę symbol wicca. Ułatwia koncentrację, nawiązanie kontaktu z polem energoinformacyjnym, a w dodatku zapewnia ochronę podczas pracy z kartami, runami i innymi systemami dywinacyjnymi.
 
Producent: Lo Scarabeo
Materiał: welwet
Wymiary: 80x80cm
 
 
Woreczek do kart i run „Wicca”
Urocze, bardzo eleganckie opakowanie na karty Tarota i runy dowolnej wielkości. Wykonane z podwójnej satyny, materiału przyjemnego w dotyku i trwałego. Ściągane u góry troczkiem, dzięki czemu nawet niewielkie runy czy karty nie wypadają z niego. Woreczek ozdobiony jest wyszytym srebrnym symbolem wicca. Pełni podwójną rolę ochronną – zarówno w sensie czysto fizycznym chroni karty i runy przed zniszczeniem, jak też zapewnia ochronę energetyczną osobie pracującej z nimi. 
 
Producent: Lo Scarabeo
Materiał: materiał, satyna
Wielkość: 20,0 x 15,0 cm
 
 
Misterium run, A. A. Chrzanowska
Kolejna książka Alli Alicji Chrzanowskiej - uczennicy wspaniałego runologa i tarocisty E. Kolesowa, jest przewodnikiem po tajemniczym świecie runicznych znaków. W ciekawy sposób prezentuje przesłanie run odnosząc je do codziennych zdarzeń z ludzkiego życia. To lekcje, które mogą być wykorzystane przez każdego, kto chce sobie pomóc w codziennych zmaganiach magicznym „Misterium run”. Runy to znaki sakralne ofiarowane ludziom jako drogowskazy do mądrego kierowania życiem. Ich magiczny język jest dialogiem świata niewidzialnego ze światem ludzkich problemów, pragnień, namiętności, zaś ich energia potrafi wpłynąć na nasz los, zdrowie i rozwój. Ta książka jest prawdziwą kopalnią wiedzy o znaczeniu run, tworzeniu skryptów, zaklęć i talizmanów runicznych. To także niezwykła opowieść o wędrówce starożytnego plamienia skandynawskiego, w trakcie której krok po kroku, zdarzenie po zdarzeniu śledzimy jak runy wcielają się w codzienne życie. Poprzez jasne odniesienie do konkretnych zdarzeń widzimy, jak spełnia się przepowiednia runy. Proste! Ale jakże fascynujące.
 
wydawnictwo: Ars Scripti-2
rok wydania: 2005,
wydanie: II,
oprawa: miękka,
liczba stron: 208,
format: 20,5x14,5 cm
ISBN: 83-917774-3-X
 
 

Kupując ten zestaw oszczędzasz 22,20 zł 

Zawartość

Recenzje

Napisz opinię

Zestaw wróżebny III

Zestaw wróżebny III

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: