Zestaw Potrójny Węzeł Bogiń Zobacz większe

Zestaw Potrójny Węzeł Bogiń

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

97,97 zł

zamiast 117,08 zł

Opis

Waga 0.4

Więcej informacji

W skład zestawu wchodzą:
- Obrus wróżebny, 
- Woreczek do kart i run,
- Tarot Bogiń - Universal Goddes Tarot.


Obrus wróżebny 

Do podstawowych atrybutów pracy wróżki zalicza się obrus wróżebny z wyszytymi na nim symbolami ochronnymi. Obrus ma kształt kwadratu. Wykonany jest z fioletowego welwetu, a zdobi go i zapewnia ochronę znak potrójnego węzła bogiń. Ułatwia koncentrację, nawiązanie kontaktu z polem energoinformacyjnym, a w dodatku zapewnia ochronę podczas pracy z kartami, runami i innymi systemami dywinacyjnymi.

Producent: Lo Scarabeo
Materiał: welwet
Wymiary: 80x80cm


Woreczek do kart i run
Urocze, bardzo eleganckie opakowanie na karty Tarota i runy dowolnej wielkości. Wykonane z podwójnego materiału, przyjemnego w dotyku i trwałego na zewnątrz. Ściągane u góry troczkiem, dzięki czemu nawet niewielkie runy czy karty nie wypadają z niego. Woreczek ozdobiony jest wyszytym symbolem potrójnego węzła bogiń. Pełni podwójną rolę ochronną – zarówno w sensie czysto fizycznym chroni karty i runy przed zniszczeniem, jak też zapewnia ochronę energetyczną osobie pracującej z nimi.  

Producent: Lo Scarabeo
Materiał: satyna
Wielkość: 20,0 x 15,0 cm

Tarot Bogiń - Universal Goddes TarotTę talię kart Tarota powinna mieć każda kobieta-tarocistka. Jest jak najlepszy talizman chroniący poprzez mądrość pokoleń kobiet wszystkich kultur i tradycji. Przemawia głosem kobiet wiedzących, szamanek i uzdrowicielek. Medytacja tej talii sprowadza zrozumienie i wiedzę. Praca z nią daje nadzwyczajne efekty i sprawdza się przy każdym pytaniu, a szczególnie w prognozie przyszłości, analizie spraw osobistych, rodzinnych, psychologicznych, w zagadnieniach dotyczących zdrowia i spraw finansowych, a także przy analizie karmy.

producent: Lo Scarabeo
rok wydania: 2009, 
wydanie: II,
wymiary: 12x7 cm, 
oprawa: pudełko kartonowe, 
liczba kart: 78, 
ISBN: 888395523-4Kupując zestaw oszczędzasz: 18,00 zł

Zawartość

Recenzje

Napisz opinię

Zestaw Potrójny Węzeł Bogiń

Zestaw Potrójny Węzeł Bogiń

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: