Wisiorek z orgonitem Czakra 7 kamieni

Nowy produkt

3 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

23,58 zł

Opis

Waga 0.02

Więcej informacji

Orgonit jest formą akumulatora generującego orgon – energię wypełniającą cały kosmos, przenikająca materię martwą i organizmy żywe. Orgonit jest wykonany z materiałów organicznych i nieorganicznych osadzonych w żywicy, które tworzą silną energetyczną matrycę, mającą zdolność do transmutacji negatywnych energii w zdrowe i podtrzymujące życie.

Ten orgonit ma owalny kształt i wzór oparty na kolorach siedmiu czakr i drzewie życia

Czakry to główne centra energetyczne w ciele człowieka, spełniają ważne funkcje, między innymi wchłaniają i przetwarzają energię kierując ją do poszczególnych części ciała, pozbywają się energii negatywnej, chorobowej oraz toksycznej. Odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie ciała fizycznego, wszystkich ich narządów. Kontrolują, energetyzują i wprowadzają energię harmonii. Aby wszystkie czakry działały prawidłowo należy je wspierać, oczyszczać i równoważyć.

Drzewo życia - jest symbolem wiedzy oraz nieśmiertelności. W wielu mitologiach jest symbolem raju zapewniającego obfitość, podporą, osią świata. 
Działanie amuletu jest dosyć silne (może być lekko pobudzające lub powodować przeładowanie (odczucie ucisku, lecz nie jest to regułą i zdarza się rzadko), zalecamy więc świadome korzystanie z jego energii. Należy dopasowywać jego noszenie do własnych odczuć. Amulety orgonitowe powinny być używane w momentach, gdy organizm potrzebuje doładowania, ochrony lub zharmonizowania energii. Kiedy czujemy się dobrze - nie ma potrzeby używania amuletu.

Recenzje

Napisz opinię

Wisiorek z orgonitem Czakra 7 kamieni

Wisiorek z orgonitem Czakra 7 kamieni

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: