Magiczny dotyk Indii, R. Seremet, J. Tumidajewicz, M. Głogowska Zobacz większe

Magiczny dotyk Indii, R. Seremet, J. Tumidajewicz, M. Głogowska

Nowy produkt

2 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

23,58 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Relaksacyjna Muzyka Etniczna

Magiczny Dotyk Indii to płyta będąca owocem współpracy trzech osobowości - Rafała Seremeta, Janusza Tumidajewicza i Moniki Głogowskiej.

 Głębokie aranżacje instrumentalne z elementami cenionych brzmień etnicznych zaprowadzą Cię w mistyczną podróż do Indii. Subtelny wokal Moniki, żywe instrumenty Janusza i fantastyczne kompozycje Rafała to niezapomniana podróż nie tylko egzotyczna ale również w głąb własnej osobowości. Muzyka, oprócz swego piękna, posiada również głębokie i cenione walory terapeutyczne. Po każdej chwili jej słuchania działa wyciszająco i kojąco. Dlatego też z ogromnym powodzeniem „opiera się” próbie czasu. Jest zawsze aktualna i zwyczajnie piękna.

 Rafał Seremet - jest kompozytorem, terapeutą i autorem książek o rozwoju harmonii i wewnętrznego potencjału. W swoich muzycznych kompozycjach stara się zwłaszcza przekazać doznania pogłębionych obszarów psychicznych, stan duchowej wolności i spokoju oraz nastrój radości i mocy wynikający z tego pogłębionego doznawanie siebie i świata. Wcześniej przez kilka lat przebywał w świątyniach Wschodu, doświadczając u źródeł tej starożytnej mądrości.

 Janusz Tumidajewicz - jest gitarzystą klasycznym oraz multiinstrumentalistą i kompozytorem. Szczególnie bliska jest mu muzyka świata (word fusion) oraz muzyka dawna i etniczna. W skrócie jego zainteresowania można by zawrzeć przenośnie w słowie "muzyka duchowa". Jest znawcą zarówno teoretycznym, jak i praktycznym zagadnień muzyki, jej genezy i przesłania. Niezwykle ujmującą jego cechą jest wszechstronność i naturalna biegłość w grze na instrumentach z pozoru tak od siebie odległych, jak instrumenty strunowe, flety czy instrumenty perkusyjne.

 Monika Głogowska - jest wokalistką o bardzo urokliwym i nastrojowym głosie. Wcześniej współpracowała z Januszem Tumidajewiczem w formacji Moment Evolution oraz tworzyła z nim duet The Quest, grający ballady i nastrojowe standardy jazzowe. Jako twórca jest również aktywna jako kompozytor, autor tekstów, a także pasjonuje i zajmuje się praktycznie malarstwem oraz grafiką tradycyjną i komputerową.

1. Om Kama 2:37
2. Milczenie Agni 5:07
3. Lakszmi 10:02
4. Magiczny Dotyk 4:04
5. Joga 6:25
6. Mowa Serca 6:10
7. Uzdrawiająca Miłość 2:55
8. Dotknięcie w Tańcu 5:08
9. Karunikaja - Ocean Współczucia 5:28
10. Trans 5:01
11. Nieskończona Przestrzeń 7:08
12. Taniec Sziwy 5:55
13. Gayatri 2:54

Łączny czas płyty: 70 minut

Muzyka zawarta na niniejszej płycie jest Zwolniona z Opłat za Publiczne Odtwarzanie.


Producent:  P.P.H.U. Victor 11.
Nośnik:  płyta CD.

Recenzje

Napisz opinię

Magiczny dotyk Indii, R. Seremet, J. Tumidajewicz, M. Głogowska

Magiczny dotyk Indii, R. Seremet, J. Tumidajewicz, M. Głogowska


						

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: