Mieszanka ochronna mniejsza - 7 ziół - stosowane w magii Zobacz większe

Mieszanka ochronna mniejsza - 7 ziół - stosowane w magii

Nowy produkt

5 Przedmioty

Dostępny

12,20 zł

Opis

Waga 0.03

Więcej informacji

Zestaw ziół chroniących pomieszczenie przed negatywnymi energiami wysyłanymi w kierunku człowieka lub miejsca, gdzie on przebywa w wyniku świadomego lub nieświadomego niekorzystnego oddziaływania, złymi życzeniami, zawiścią, zazdrością, urokiem czy złem okiem. Chroni przed wszystkim, co przeszkadza w prawidłowym funkcjonowaniu osób korzystających z danego pomieszczenia, wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie, przywraca prawidłowe relacje, pomaga odzyskać siły i chęć do życia. Można nią oczyszczać mieszkania, biura i inne pomieszczenia użytkowe. Mieszanka wystarcza do oczyszczenia pomieszczenia do 80 metrów kwadratowych.
Użyte zioła zostały zebrane na poleskich polach, łąkach i w lasach, a następnie ususzone i zmieszane zgodnie ze starą recepturą poleskich zielarek i znachorek.

W skład mieszanki wchodzą
: piołun, pokrzywa, arcydzięgiel, mięta, mniszek, lebioda.

Sposób użycia
: mieszankę wsypać do kadzielnicy lub garnuszka (w takim wypadku należy go używać tylko do zabiegów magicznych), podpalić i przejść się z naczyniem po wszystkich pomieszczeniach, tak by dym rozszedł się po całym mieszkaniu (biurze). Należy zadbać o bezpieczeństwo przeciwpożarowe!

Uwaga: tylko do użytku zewnętrznego!

Recenzje

Napisz opinię

Mieszanka ochronna mniejsza - 7 ziół - stosowane w magii

Mieszanka ochronna mniejsza - 7 ziół - stosowane w magii

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: