Bransoletka Magic Wood z aqua aura – Anielska Ochrona

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępna

Ostatnie egzemplarze!

44,72 zł

Opis

Waga 0.3

Więcej informacji

Kolekcja Magic Wood stworzona została z korali drzewa sandałowego barwionego na kolor hebanowy i kamienia naturalnego dla czystej intencji Waszych pragnień.

Bransoletka Magic Wood z aqua aura ma za zadanie wprowadzić w Wasze życie ANIELSKA OCHRONNA.

Drzewo sandałowe

Drzewo sandałowe używane jest jako kadzidło i składnik kadzideł jak i również stosowane w biżuterii,tzw. "święte drzewo hindusów|"

Podczas palenia oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii, wpływa na wzmocnienie duchowej świadomości. Wierzy się też, że noszone ma działanie uzdrawiające i ochronne.Działa kojąco, łagodzi napięcia nerwowe, sprzyja medytacji. Przypisuje mu się właściwości wyciszające oraz wzmagające koncentrację. 

Aqua aura

Kryształ Aqua Aura to piękny, energetyczny, mieniący się tęczowym blaskiem kryształ górski, powstały w wyniku połączenia z oparami czystego złota. Często nazywany jest  Kryształem Anielskim

Kwarc Aqua Aura posiada bardzo wysoką wibrację. Jest doskonały do wspomagania i aktywizacji czakr, a także do aktywacji energii innych minerałów. Noś go zawsze z innym kamieniem, aby wzmocnić jego działanie.

Pamiętaj, że wytworzona przez nas biżuteria jest magiczna i jej zadaniem jest przynieść Ci szczęście. 

BRANSOLETKA IDEALNA RÓWNIEŻ NA PREZENT !!!

Każda bransoletka opakowana jest w eleganckie, ekologiczne pudełko wyściełane naturalną korą brzozy. Brzoza uznawana jest za drzewo pomagające wyciszyć i uspokoić organizm, a także likwidujące narastające przez lata blokady wywołane długotrwałym stresem.

Recenzje

Napisz opinię

Bransoletka Magic Wood z aqua aura – Anielska Ochrona

Bransoletka Magic Wood z aqua aura – Anielska Ochrona

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: