Bransoletka OCHRONNA MANDALA na rzemieniu naturalnym złotym

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępna

Ostatnie egzemplarze!

52,85 zł

Opis

Waga 0.25

Więcej informacji

Ta delikatna bransoletka z symbolem mandali, powstała w naszej pracowni z myślą o tych z Was, którzy lubią minimalistyczne ozdoby, a jednocześnie pragną mieć przy sobie ulubiony amulet. Wykorzystany sznurek w kolorze czerwonym stanowi bardzo silną ochronę. Bransoletka noszona na lewym nadgarstku zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w dążeniu do wyznaczonych celów. Zawieszka jest wykonana ze stali szlachetnej. Jest to bardzo odporny niealergizujący materiał. 

Mandala, z sanskrytu centrum i to, co wokół lub prościej koło, od zarania dziejów towarzyszy ludziom. Do Europy przybyła z Indii. Mandale są używane w medytacji oraz arteterapii, jako środek pozwalający wyrazić siebie i wprowadzić do własnych myśli i duszy ład.

Wywodzą się z tradycji tantr hinduskich i buddyjskich. Podstawowa mandala to dwie figury geometryczne, kwadrat wpisany w koło. Kwadrat to wnętrze człowieka, cztery strony świata, Ziemia, życie TU i TERAZ, to rzeczywistość skończona. Koło jest symbolem nieskończoności, transcendencji oraz nieograniczonego kosmosu. Pozwól by wiedza i mądrość buddyjskich mnichów przeniknęła wraz z tym talizmanem w Twoje życie.

Skład:

- zawieszka i elementy ozdobne- stal chirurgiczna

- rzemień naturalny kolor

IDEALNA RÓWNIEŻ NA PREZENT !!!

Recenzje

Napisz opinię

Bransoletka  OCHRONNA MANDALA na rzemieniu naturalnym złotym

Bransoletka OCHRONNA MANDALA na rzemieniu naturalnym złotym

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: