Bransoletka LUCKY COINS - MONETY SZCZĘŚCIA

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępna

Ostatnie egzemplarze!

79,67 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Jeżeli chcesz wyczuć zbliżające się niebezpieczeństwo, noś na sobie kawałek malachitu. Jeśli wierzyć starym przekonaniom, kamień ten, wraz z wieloma innymi, pęka na kawałki, aby ostrzec swojego właściciela o nadchodzącym zagrożeniu.

Od dawna używano tego pięknego zielonego kamienia, mającego nacieki w różnych odcieniach, do przydawania dodatkowych energii podczas odprawiania magicznych rytuałów. Noś go przy sobie, trzymaj w ręce lub umieść na ołtarzu dla zwiększenia swoich zdolności wysyłania mocy w kierunku magicznych celów. Malachit stosuje się w magii ochronnej, w szczególności związanej z dziećmi. Strzeże podróżnych, w szczególności zapobiega upadkom.

Zawieszka to odwzorowanie dawnych monet chińskich, łączonych po trzy tasiemką w czerwonym kolorze.

Czerwona tasiemka ma za zadanie stworzyć obszar dostatku i bogactwa dla właściciela.

IDEALNA RÓWNIEŻ NA PREZENT !!!

Każda bransoletka opakowana jest w eleganckie, ekologiczne pudełko wyściełane naturalną korą brzozy. Brzoza uznawana jest za drzewo pomagające wyciszyć i uspokoić organizm, a także likwidujące narastające przez lata blokady wywołane długotrwałym stresem.

CZYSZCZENIE: czyścimy pod bieżącą wodą, a raz na kilka tygodni należy wystawić ją na światło Księżyca w celu naładowania kamieni.

Kamień malachit – 10 mm

Recenzje

Napisz opinię

Bransoletka LUCKY COINS - MONETY SZCZĘŚCIA

Bransoletka LUCKY COINS - MONETY SZCZĘŚCIA

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: