Bransoletka Manipura czakra splotu słonecznego

WJB0037

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

44,72 zł

Opis

Waga 0.15

Więcej informacji

Bransoletka czakralna z zawieszką lotosu z kamieniami jadeitu dopasowanymi kolorami do czakr. Zadaniem bransoletki jest harmonizowanie pracy czakr kolorem. Możesz ponadto wykorzystać ją przy medytacji, kolory ułatwią zwizualizowanie koloru odpowiadającego danej czakrze.
Do stworzenia bransoletki zostały wykorzystane jadeity, które są wprost idealne do pracy z czakrami. Przywracają one bowiem równowagę pomiędzy ciałem astralnym, eterycznym i emocjonalnym. Pomaga nam czerpać wiedzę z poprzednich wcieleń. Jadeit to symbol władzy i fortuny.
Jadeit to kamień przeciw złym duchom i czarom.

Żółty: to  kamień radości i szczęścia, stymuluje i daje motywację do działania. Szczególnie polecany osobom, które są samotne, chcące poczuć większe połączenie ze światem oraz z ludźmi. Żółty jest barwą Słońca, doskonały dla osób, które źle czują się podczas zimy aby pozyskały w tym okresie więcej optymizmu. Mawia się też, że żółte kamienie wspomagają radzenie sobie w kłopotach finansowych.

BRANSOLETKA IDEALNA RÓWNIEŻ NA PREZENT!!!

Każda bransoletka opakowana jest w eleganckie, ekologiczne pudełko wyściełane naturalną korą brzozy. Brzoza uznawana jest za drzewo pomagające wyciszyć i uspokoić organizm, a także likwidujące narastające przez lata blokady wywołane długotrwałym stresem.


Bransoletka posiada metalową firmową przywieszkę z grawerem marki WITCHCRAFT, stanowiącej gwarancję jej oryginalności pochodzenia.

CZYSZCZENIE: czyścimy pod bieżącą wodą, a raz na kilka tygodni należy wystawić ją na światło Księżyca, celem naładowania kamieni.

CZAKRA CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO MANIPURA
JADEIT ŻÓŁTY 10 mm
ZAWIESZKA LOTOS

Producent: Witchcraft

Recenzje

Napisz opinię

Bransoletka Manipura czakra splotu słonecznego

Bransoletka Manipura czakra splotu słonecznego

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: