Sztuka kreatywnego myślenia - dr James Hardt Zobacz większe

Sztuka kreatywnego myślenia - dr James Hardt

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

44,38 zł

Opis

Waga 0.4100

Więcej informacji

Dr James Hardt, autor "Sztuki kreatywnego myślenia", jest psychologiem i specjalistą od funkcjonowania mózgu, który w ciągu ostatnich 30 lat zyskał sławę wybitnego naukowca.

Opatentowana przez niego technologia neurofeedbacku fal mózgowych, nazywana Procesem Biocybernaut, pozwala odwracać procesy starzenia mózgu i wywołuje przełomowe zmiany w sposobie myślenia i kreatywności. Dzięki treningom dr. Hardta już ponad 4000 osób zwiększyło aktywność swoich fal alfa.

Przed wejściem do specjalnie wyciszonej kabiny Biocybernaut na głowie uczestnika mocowane są elektrody w 8 strategicznych miejscach. Następnie w kabinie uczestnik jest podłączany przy pomocy kabli do odpowiednich komputerów w Pokoju Kontrolnym Fal Alfa.

To fale mózgowe decydują o tym, jak każda świadoma istota doświadcza stanu istnienia. Według dr. Hardta większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z posiadania mózgowego konta bankowego o wartości "miliona dolarów", ponieważ korzystają głównie tylko z dwóch z pięciu dostępnych rodzajów fal mózgowych. Posiadanie większej ilości fal alfa otwiera serce na radość, miłość, spokój, podwyższa IQ, obniża poziom lęku oraz poprawia zdolność Kreatywnego Myślenia.Wydawca: Biocybernaut Press
Tłumacz: Katarzyna Przybyłowicz
Ilość stron: 328
Oprawa: miękka
Format: 14,5x21,0 cm
ISBN: 9780979573019
EAN: 9780979573019
Rok wydania: 2013, wydanie I

Recenzje

Napisz opinię

Sztuka kreatywnego myślenia - dr James Hardt

Sztuka kreatywnego myślenia - dr James Hardt

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii: