Koncept MindFlow, T. Mögele Zobacz większe

Koncept MindFlow, T. Mögele

KOS

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępna

Ostatnie egzemplarze!

40,95 zł

Opis

Waga 0.2

Więcej informacji

Czy znasz jakichś ludzi, którzy nastawieni zadaniowo gonią za swoimi celami i przez to są zestresowani oraz pozbawieni siły i energii? Właśnie takim osobom pomaga MINDFLOW. To system rozwijany od wielu lat przez Toma Mögele. Głównymi pytaniami tego systemu nie są: Co mogę osiągnąć i jakie postawić sobie cele? tylko: Co jestem gotowy przyjąć i co jestem gotowy w swoim życiu otrzymać?

W wyższym stanie świadomości, w tak zwanym stanie G4, do którego nauczysz się wchodzić za pomocą tej książki, znajdują się wszystkie możliwości i wszystko po prostu jest. Ty jedynie musisz być przygotowany na przyjęcie tego. Gotowość ta często bywa przysypana pozornym chceniem i celowym robieniem czegoś. W książce przedstawiona jest szczegółowo koncepcja nic nierobienia i niechcenia (działania przez niedziałanie), dzięki której osiągniesz w życiu wszystko.

Rozpuszczając swoje blokady i uwalniając zakorkowaną energię, przyjmiesz to, czego zawsze pragnąłeś. Wszystko podąża za osobą, która ma najwyższą energię. Z książki dowiesz się, jak podnieść jej poziom. Bo im więcej energii, tym łatwiej i szybciej pojawią się w Tobie nowe możliwości i nowe rozwiązania.

Format: 105x176 mm

Ilość stron: 192

Oprawa: twarda

ISBN: 978-83-7649-210-0

Recenzje

Napisz opinię

Koncept MindFlow, T. Mögele

Koncept MindFlow, T. Mögele

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: