Podróż w głąb siebie. Kolejny krok ku świadomemu życiu, C. P. Sisson Zobacz większe

Podróż w głąb siebie. Kolejny krok ku świadomemu życiu, C. P. Sisson

Medium

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępna

Ostatnie egzemplarze!

28,57 zł

Opis

Waga 0.25

Więcej informacji

Colin P. Sisson psycholog i metafizyk, autor znanych już polskiemu Czytelnikowi książek Twoje prawo do bogactwa, Klucz do samopoznania, witalności i miłości - rebirthing w praktyce, oraz Wewnętrzne przebudzenie jest twórcą szeroko stosowanej metody rozwoju osobistego zwanej "integracja oddechem".

W niniejszej książce autor zachęca nas do tego, byśmy lepiej poznali samych siebie i dzięki temu osiągnęli poczucie jedności z całym wszechświatem i z każdą jego cząstką. Uświadomienie sobie owej łączności z naturą i odkrycie jej tajemnic pozwoli nam stworzyć nową wspaniałą rzeczywistość i cieszyć się życiem tu i teraz. Przestaniemy odgrywać role ofiary i przystąpimy do wewnętrznej pracy nad sobą, która da początek naszej drodze ku świadomemu przeżywaniu otaczającego nas piękna.
To podręcznik dla wszystkich, którzy dokonali pewnego podstawowego wyboru: że chcą świadomie uczestniczyć w procesie własnej edukacji. Także dla doradców, konsultantów, rabirtherów (terapeutów odradzania oddechem), psychologów, nauczycieli, rodziców.

ISBN: 83-87863-21-1

format A5

Ilość stron 448

Recenzje

Napisz opinię

Podróż w głąb siebie. Kolejny krok ku świadomemu życiu, C. P. Sisson

Podróż w głąb siebie. Kolejny krok ku świadomemu życiu, C. P. Sisson

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: