Szary agat botswański

Nowy produkt

11 Przedmioty

Dostępny

3,41 zł

Opis

Waga 0.02

Więcej informacji

Agat jest odmianą chalcedonu, czyli skrytokrystalicznej odmiany kwarcu. Charakteryzuje się budową wstęgową lub słoistą i szklistym połyskiem. Pod względem przejrzystości możemy spotkać dwie odmiany – półprzezroczysty i nieprzezroczysty. Spektrum barw w jakich występuje agat jest dość szerokie: od jasnobrązowej do ciemnobrązowej, beżowy, szary, szaro-niebieski, czerwonawy, perłowy z białymi lub czarnymi smugami bądź paskami.

Szary agat botswański – usuwa przygnębienie i smutek, przynosi radość i miłe niespodzianki, łagodzi obyczaje, wprowadza harmonię w relacjach z bliskimi ludźmi, pobudza siły życiowe, pomaga wprowadzać zmiany.

Energie ogólne: zapewnia harmonię między ciałem, umysłem i duchem, chroni przed niepożądanymi wpływami, pomaga zachować wierność sobie.

Oddziaływanie psychiczne: wzmacnia odwagę oraz poczucie własnej godności, usuwa irracjonalne lęki i niepokoje, pomaga cieszyć się życiem; pozwala wydobyć z głębi osobowości te cechy, dzięki którym osoba nosząca agat będzie czuła się pewniej i bezpieczniej.

Oddziaływanie zdrowotne: agat stosuje się do wzmocnienia organów rozrodczych, noszony w czasie ciąży zapewnia jej prawidłowy przebieg i lekki poród. Bywa pomocny przy leczeniu bólów głowy, schorzeń skórnych. Łagodzi wszelkie schorzenia połączone z gorączką. Nie dopuszcza do ataków epileptycznych lub znacząco je łagodzi. Pomaga usunąć przykre skutki ukąszenia owadów.

Zastosowanie w magii naturalnej: stosuje się go w magii początków, mocy i kończenia; szczególnie wskazany we wszelkich działaniach magicznych związanych ze zdrowiem fizycznym i samopoczuciem psychicznym. Agat obdarzony przez swego właściciela prawdziwą miłością przyciągnie do niego bogactwo i sprowadzi szczęście. Wzmacnia wszelkie rytuały związane z zaczynaniem czegoś nowego.

Recenzje

Napisz opinię

Szary agat botswański

Szary agat botswański

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: