Wyciszenie, Rafał Seremet, Sebastian Stachurski Zobacz większe

Wyciszenie, Rafał Seremet, Sebastian Stachurski

Nowy produkt

2 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

19,51 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu chwil wyciszenia. Wewnętrzne wyciszenie to czas, w którym nasz układ nerwowy powraca do stanu równowagi, nasze siły życiowe regenerują się, a nasza postawa wobec świata na nowo staje się pozytywna i twórcza.
Niewątpliwie takiemu ożywczemu wyciszaniu się może sprzyjać muzyka przepełniona klimatycznymi i łagodnymi tonami oraz nastrojowymi melodiami. Właśnie taką pozytywną propozycją jest muzyka z płyty "Wyciszenie. Kojące odgłosy natury splecione są tu z muzyką pełną ciszy, zatrzymania się i piękna, a także z urokliwymi barwami gitary.
Płyta "Wyciszenie" jest rezultatem doznań ciszy i harmonii jej twórców. Wychodząc ze swoich doznań pokoju ducha, radości i miłości stworzyli płytę, która koi i inspiruje, uwalnia od stresów i pomaga się zregenerować. Muzyka ta prowadi poza napięcia dnia codziennego ukazując świat wewnętrznego piękna, jak i pomagając przekroczyć problemy z bezsennością. Może być zarówno doskonałym podkładem do relaksacji, jak służyć do codziennego słuchania.

Refleksja
Miniony dzień
Wnętrze
Wyciszenie
Sen na polanie
Trwanie
Między jawą a snem
Po drugiej stronie snu
Wschodzące światło Venus
Gwiazdy nocą
Dotykanie światła

Producent: P.P.H.U. Victor 11.
Nośnik: płyta CD.


Recenzje

Napisz opinię

Wyciszenie, Rafał Seremet, Sebastian Stachurski

Wyciszenie, Rafał Seremet, Sebastian Stachurski

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii: