Rozmowy z hinduskim mistrzem, Agnieszka Kawula Zobacz większe

Rozmowy z hinduskim mistrzem, Agnieszka Kawula

Nowy produkt

2 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

27,62 zł

Opis

Waga 0.3100

Więcej informacji

Podtytuł: Źródło Twojej metamorfozy

Współczesny świat otacza nas masą błyskotek, gadżetów i pozornych usprawnień codzienności. Towarzyszy nam nieustanny natłok informacji i związanych z nimi obowiązków. Każdy kolejny dzień przeistacza się w gonitwę, podczas której coraz bardziej zapominamy o tym, co się naprawdę w życiu liczy.

Już dzisiaj możesz przełamać ten zaklęty krąg i wraz z Autorką tej książki odnaleźć swoje prawdziwe JA. Agnieszka Kawula osiągnęła to podczas swojej podróży przez Indie. To, co ją tam spotkało, doprowadziło do powstania publikacji określanej mianem polskiego odpowiednika kultowego „Jedz, módl się i kochaj”.

Autorka poznała tam bramina, astrologa, nauczyciela jogi, medytacji oraz przyjaciela w jednej osobie. Odmienił ON jej życie, a teraz jest w stanie pomóc każdemu, kto będzie gotów skorzystać z jego rad. Ty również możesz dowiedzieć się, jakie mądrości życiowe ma do przekazania hinduski mistrz. Dzięki niemu zdołasz wsłuchać się w siebie i poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz pragnienia. Podobnie jak Autorka, wynurzysz się z morza codziennych frustracji i odnajdziesz spokój dotychczas zarezerwowany dla mistrzów medytacji. Poznasz również moc korzyści, jakie może nieść za sobą naturalne oczyszczanie organizmu i inne techniki zaczerpnięte z indyjskiej kultury.

Książka wskazuje kierunek rozwoju osobistego prowadzący ku prawdziwej duchowej wolności. Oferuje chwile wytchnienia, dzięki którym nawet najbardziej uciążliwe codzienne obowiązki nie będą w stanie zakłócić Twojego wewnętrznego spokoju. Czas na Twoją duchową metamorfozę!


Wydawca: Studio Astropsychologii
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312
Format: 14,5x20,5 cm
Rok wydania: 2014
ISBN: 9788373776289
EAN: 9788373776289

Recenzje

Napisz opinię

Rozmowy z hinduskim mistrzem, Agnieszka Kawula

Rozmowy z hinduskim mistrzem, Agnieszka Kawula

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: