Jak czytać OSHO. Przewodnik po wykładach największego mistyka XX wieku, Tom Berg Zobacz większe

Jak czytać OSHO. Przewodnik po wykładach największego mistyka XX wieku, Tom Berg

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

14,29 zł

Opis

Waga 0.2200

Więcej informacji

Osho wygłaszał wykłady dzień w dzień przez prawie ćwierć wieku. Cały ten materiał został zarejestrowany na nośnikach audio i video. Obecnie trwają prace nad spisaniem całości tego materiału dla przyszłych pokoleń poszukujących.

Każdy z jego wykładów można czytać w oderwaniu od reszty nauczania. Znajomość kontekstu konkretnych wypowiedzi jest jednak lepszym podejściem. Widać ją w całej serii wykładów na dany temat. Największy pożytek poszukującemu daje zapoznanie się z większą liczbą wykładów, najlepiej na przestrzeni wielu lat. Wtedy dopiero widać geniusz Osho jako niezwykłego mówcy, w pełni świadomego swej roli duchowego mistrza czy przyjaciela dla tych, którzy w poszukiwaniach przyszli właśnie do niego.

Niniejsza publikacja jest właśnie taką przekrojową próbą podsumowania pracy Osho. Wyjaśnionych tu zostało wiele spraw niezrozumiałych bez znajomości wewnętrznych aspektów medytowania z Osho. Omówiono też kilka kwestii, które były swego czasu medialnymi sensacyjkami, ale po zapoznaniu się z tym tekstem okazują się być jedynie pewną formą pracy oświeconego mistrza z osobami szukającymi inspiracji na duchowej ścieżce.


Wydawnictwo KOS
Format: B5
Ilość stron: 48
Oprawa: miękka
ISBN 978-83-7649-071-7
EAN 9788376490717

Recenzje

Napisz opinię

Jak czytać OSHO. Przewodnik po wykładach największego mistyka XX wieku, Tom Berg

Jak czytać OSHO. Przewodnik po wykładach największego mistyka XX wieku, Tom Berg

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: