Pomidor igła Zobacz większe

Pomidor igła

Nowy produkt

Oczekiwanie na dostawę

2,86 zł

Opis

Waga 0.05

Więcej informacji

Czerwone słodkie pomidory mają rewelacyjny smak suszonych pomidorów który świetnie komponuje się z każdą potrawą, jako ozdoba, jak i osobna przekąska.

Zastosowanie: idealne do past, sosów, gulaszów, gołąbków, zup (rewelacyjny dodatek do zupy pomidorowej, gulaszowej), fasolki po bretońsku, masła, twarogu, zapiekanek, pizzy, spaghetti, jaj oraz jajecznicy, surówek, sałatek, kanapek, oraz do mięs (drobiu, cielęciny, wołowiny) i marynat, w kuchni śródziemnomorskiej i włoskiej.

Pochodzenie: Włochy

Waga: 40 g

Digesta Polski producent, hurtownia przypraw i mieszanek
Sosnowiecka 1,
40-337 Katowice, Polska
biuro@digesta.com.pl

Informacja dotycząca wprowadzenia produktu do obrotu:
Ten produkt został wprowadzony na rynek przed 13 grudnia 2024 r. zgodnie z obowiązującymi wówczas przepisami (Dyrektywą o ogólnym bezpieczeństwie produktów). W związku z tym może on być nadal sprzedawany bez konieczności dostosowania do nowych wymogów wynikających z Rozporządzenia o Ogólnym Bezpieczeństwie Produktów (GPSR). Produkt zachowuje pełną legalność w obrocie, a jego jakość i bezpieczeństwo pozostają zgodne z obowiązującymi wcześniej standardami.

Recenzje

Napisz opinię

Pomidor igła

Pomidor igła

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: