Kroniki Jutra, Małgorzata Wadżet Gardasiewicz Zobacz większe

Kroniki Jutra, Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

Nowy produkt

3 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

28,57 zł

Opis

Waga 032

Więcej informacji

Astrofizyk Nick Astel, zafascynowany tajnymi notatkami Nicoli Tesli, odkrywa kod pola magnetycznego. Nieoczekiwanie badania zaczynają podążać w innym niż początkowo zakładano kierunku. Dotarcie do powszechnego pola informacyjnego kosmosu i światów równoległych znajduje zaskakujący finał. Znane fakty historyczne nabierają nowego znaczenia.

Powieść, od której nie można się oderwać, pozwala dostrzec znaczenie wydarzeń i sytuacji, pojawiających się wciąż na nowo w życiu tej samej osoby na przestrzeni siedmiu wcieleń.
W trzymającą w napięciu fabułę wplecione zostały objaśnienia praw karmy oraz fenomenu poprzednich wcieleń. Pojawiają się także wątki dotyczące programu HAARP i związków mechaniki kwantowej z ezoteryką.
 
Małgorzata Wadżet Gardasiewicz jest profesjonalnym astrologiem z 20-letnim stażem. Zajmuje się także astrologią karmiczną i poprzednimi wcieleniami. Prowadzi warsztaty i wykłady, występuje w programach radiowych i telewizyjnych. Współautorka książek Harmonia Wszechświata w człowieku, Opowieści Druida i filmu dokumentalnego Szczecin - miasto Oriona.
 

Wydawnictwo Medium
Format 14,5 x 20,5 cm  
Ilość stron: 282
ISBN: 978-83-61987-38-3

Recenzje

Napisz opinię

Kroniki Jutra, Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

Kroniki Jutra, Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

Produkty powiązane

25 innych produktów w tej samej kategorii: