Crystal. Czakrotransformacja 2, M. i J. Soporowscy Zobacz większe

Crystal. Czakrotransformacja 2, M. i J. Soporowscy

819

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

16,26 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Umiejętność zaistnienia w jedynym prawdziwym czasie jakim jest czas teraźniejszy, to pierwszy krok na drodze do nowego ładu kosmicznego wyznaczonego potrzebą. Tego uczy ta wizualizacja.
Zastosowana technika pracy z umysłem metodą zadawania pytań, to propozycja codziennej pracy nad podnoszeniem własnych częstotliwości poprzez penetrację czakramów umysłem.
Wędrówka po czakramach to specyficznego rodzaju klucz, który odkrywamy samodzielnie, klucz komunikacji. Potrójna osłona energetyczna zabezpiecza nowe w nas.
Wizualizacja nie jest tekstem czytanym, treść płynie z wyższego planu, jest bezpośrednim przekazem od Anioła Opiekuna, a prowadzona jest tak, by dotrzeć indywidualnie do słuchacza. Ten odbiór jest niepowtarzalny za każdym razem.
Poprzez pracę z tą wizualizacją odnajdziesz siebie, zbudujesz siebie nowego i stworzysz nową przestrzeń dla świata. Tak wygląda czakrotransformacja.
Nasza propozycja, to poważna wersja samodzielnej pracy nad własnym rozwojem - resztę odkryjesz sam. Niniejsza płyta relaksacyjno-wizualizacyjna przeznaczona jest do pracy z Umysłem w celu podniesienia własnych częstotliwości.
Technika zadawania pytań i wsłuchiwania się w odpowiedzi, to podstawa poznania siebie i kreowania nowej rzeczywistości.

"Czakrotransformacja" składa się z dwóch części będących wędrówką po czakramach związanych z fizycznością i zmysłami.
Drogę poprzez własny energotyp każdy odkrywa sam w oparciu o samopoznanie, samoakceptację, samoświadomość, samorozwój i samodzielność - w efekcie doświadcza autentycznego podniesienia wibracji i skutecznej komunikacji z Wszechświatem.
Ta energetyczna wędrówka po wewnętrznych przestrzeniach prowadzi do stworzenia potrójnej osłony własnego przejawu, ale najważniejsze staje się spotkanie ze sobą i własnymi potrzebami. Dopiero, gdy zrozumiesz siebie - zrozumiesz wszystko, gdy zaistniejesz w Ciszy - zawibrujesz światłem.
Usiądź więc wygodnie w spokojnym miejscu, zamknij oczy, nie krzyżuj rąk ani nóg i...
Zapraszamy do wnętrza.


Wydawnictwo: Victor
EAN: 9788361168805

Recenzje

Napisz opinię

Crystal. Czakrotransformacja 2, M. i J. Soporowscy

Crystal. Czakrotransformacja 2, M. i J. Soporowscy

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej samej kategorii: