Wyprzedaż! Fizyka wiary - Tichopław Tatiana, Tichopław Witalij Zobacz większe

Fizyka wiary - Tichopław Tatiana, Tichopław Witalij

Nowy produkt

2 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

19,47 zł

-30%

27,81 zł

Opis

Waga 0.3500

Więcej informacji

Podtytuł: Kwantowa magia

Wciąż dokonujemy nowych odkryć, zdobywamy kolejne szczyty, podbijamy kosmos, jednak nie potrafimy zadbać o swój dom - Ziemię. Rozwój cywilizacji nieuchronnie prowadzi nas do unicestwienia naszej planety. Grożą nam katastrofy ekologiczne. Zanieczyszczenie atmosfery i wody może przesądzić o przetrwaniu życia na Ziemi.

Autorzy książki, znani na całym świecie rosyjscy naukowcy i badacze fizyki kwantowej, Tatiana i Witalij Tichopław, prezentują szokujące tezy na temat przyszłości naszej planety i ludzkości. Udowadniają, że główną przyczyną, która może doprowadzić człowieka do granicy globalnej katastrofy jest brak duchowości współczesnej cywilizacji. Ich zdaniem kolejnym etapem rozwoju i ewolucji jest przekształcenie człowieka inteligentnego w człowieka duchowego. To jedyna droga, która doprowadzi do większej świadomości i boskości człowieka, a przy tym ocali ludzkość.

W książce znajdziesz naukowe dowody na istnienie Boga i Duszy. By wyjaśnić naturę świadomości, potęgę myśli i istotę wszechświata, Autorzy opierają się na teoriach największych fizyków w dziejach, takich jak Newton czy Einstein. Wykorzystanie tej wiedzy może być początkiem tworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich istnień. Ta książka jest podsumowaniem wielu badań na przestrzeni wieków, które stanowią dowód na istnienie świata, którego nie może dostrzec ludzkie oko.
Duchowość kolejnym krokiem ewolucji.

Wydawca: Studio Astropsychologii
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232
Format: 14,5x20,5 cm
EAN: 9788373776272
ISBN: 9788373776272
Rok wydania: 2014

Recenzje

Napisz opinię

Fizyka wiary - Tichopław Tatiana, Tichopław Witalij

Fizyka wiary - Tichopław Tatiana, Tichopław Witalij

Produkty powiązane

21 innych produktów w tej samej kategorii: