Bransoletka Sahasrara Czakra Korony

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

36,59 zł

Opis

Waga 0.2

Więcej informacji

Bransoletka czakry korony

Bransoletka czakralna z zawieszką lotosu z kamieniami jadeitu dopasowanymi kolorami do czakr. Zadaniem bransoletki jest harmonizowanie pracy czakr kolorem. Możesz ponadto wykorzystać ją przy medytacji, kolory ułatwią zwizualizowanie koloru odpowiadającego danej czakrze. 
Do stworzenia bransoletki zostały wykorzystane jadeity, które są wprost idealne do pracy z czakrami. Przywracają one bowiem równowagę pomiędzy ciałem astralnym, eterycznym i emocjonalnym. Pomaga nam czerpać wiedzę z poprzednich wcieleń. Jadeit to symbol władzy i fortuny.
Jadeit to kamień przeciw złym duchom i czarom.
Biały: Ten kolor jest symbolem czystości i dobroci. Noszenie ze sobą białego jadeitu wspomoże Cię we wzięciu spraw we własne ręce i pokierowaniu swoim życiem i ułatwieniem rozpoczęcia nowego życiowego rozdziału. 

BRANSOLETKA IDEALNA RÓWNIEŻ NA PREZENT !!!

Każda bransoletka opakowana jest w eleganckie, ekologiczne pudełko wyściełane naturalną korą brzozy. Brzoza uznawana jest za drzewo pomagające wyciszyć i uspokoić organizm, a także likwidujące narastające przez lata blokady wywołane długotrwałym stresem.

Bransoletka posiada metalową firmową przywieszkę z grawerem marki WITCHCRAFT, stanowiącej gwarancję jej oryginalności pochodzenia.

Skład:

Jadeit
Elementy ozdobne - stal chirurgiczna

Recenzje

Napisz opinię

Bransoletka Sahasrara Czakra Korony

Bransoletka Sahasrara Czakra Korony

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: