Talizman Fehu, srebro Zobacz większe

Talizman Fehu, srebro

Nowy produkt

2 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

48,78 zł

Opis

Waga 0.02

Więcej informacji

 Talizman Fehu pomaga przyciągnąć miłość, pomnożyć bogactwo materialne i duchowe.
 Jest to runa dobra jako amulet dla inwestorów, maklerów giełdowych, a także firm rodzinnych. Wspiera każde nowe działanie, np.: nową pracę, powstającą firmę, nowy związek itp. Ochroni Cię przed szkodliwymi wpływami, które chcą ograniczyć Twoje działanie (konkurencja).
 Zapobiega zastojom i stagnacji w interesach. Sprzyja przepływowi gotówki, pomyślności i dobrobytowi. Chroni majątek oraz dobra osobiste. Pomocna w rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć. Przyciąga mądrego i bogatego partnera.
 Talizman został zaprojektowany specjalnie, aby wzmocnić działanie runy fehu. Spirala prawoskrętna kumuluje energię co sprzyja wzrostowi i stwarzaniu w świecie materialnym. Emitując niezwykle silną wibrację pomaga zrealizować pragnienia.
 Polecamy ten talizman praktycznie dla każdego, bo życie w bogactwie jest o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze niż w biedzie!
 
 Runy są starożytnym germańskim alfabetem, stosowane do pisania, wróżbiarstwa i magii.
Słowo "runa" faktycznie oznacza tajemnicę, sekret lub szept. Każda runa ma ezoteryczne znaczenie i właściwości z nim związane, poza jej doczesnym znaczeniem i wartością fonetyczną.
 Runiczny alfabet lub "Starszy Futhark" zawiera 24 runy.
Fehu jest pierwszą jego literą. Swojego właściciela obdarza bogactwem, obfitością i dobrobytem we wszystkich dziedzinach życia, powodzeniem w przedsięwzięciach, osobistą mocą. Otwiera umysł, daje wewnętrzną wolność, wnosi do życia świeżość i moc kreacji. Aktywuje wolę, przywraca pewność siebie i pomaga w wyznaczaniu celów, które przechodzą do natychmiastowej realizacji.
Fehu uczy, że wszechświat nie jest dziełem przypadku, ale szczęścia. Daje nam zdolność jego utrzymania, a co za tym idzie tworzenia i gromadzenia w swoim życiu. Jest podstawą bogactwa i władzy. Odważne czyny są kluczowe dla zwiększenia szczęścia.
 Pieniądze będą pracować na naszą korzyść pod warunkiem, że będziesz nimi mądrze gospodarować. Bogactwo to żywność, woda, schronienie, odzież, pożywienie i aktywa ruchome, a nie zbędne luksusy.

 
materiał: srebro oksydowane próby 925
średnica: 23 mm
wys. 35 mm

Recenzje

Napisz opinię

Talizman Fehu, srebro

Talizman Fehu, srebro

Produkty powiązane

10 innych produktów w tej samej kategorii: