Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów, Elżbieta Ellis Zobacz większe

Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów, Elżbieta Ellis

Nowy produkt

2 Przedmioty

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

35,24 zł

Opis

Waga 0.49

Więcej informacji

Większość z nas marzy o tym, by znaleźć swoją drugą połowę, być szczęśliwym w miłości, razem przeżyć najwspanialsze chwile.
Niezwykła książka, „Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów”, opisuje codzienne relacje w związku dwojga ludzi, trudy oraz sytuacje awaryjne czy niemożność porozumienia z ukochaną osobą. Opisuje je, co ciekawe, z dwóch zupełnie odmiennych perspektyw – z jednej strony Aniołowie radzą, jak uratować związek, kształtować przyjaźnie, jak rozpalać namiętność. Z drugiej, do tej samej życiowej sytuacji odnoszą się rady z pogranicza psychologii i życiowego doświadczenia.
Sprawdź, jak te dwie, na pozór zupełnie nieprzystające do siebie przestrzenie – metafizyczna i skrajnie racjonalna – komentują ten sam życiowy dylemat. Tu znajdziesz różne rozwiązania codziennych, znanych każdemu z nas problemów, na które napotyka związek.
W książce odnajdziesz siebie, swoje niepokoje i zawirowania uczuciowe i znajdziesz proste rady Aniołów, jak uleczyć uczucia i odnaleźć to coś szczególnego w szczęśliwym partnerstwie.
Ten, z jednej strony ogromnie poważny, a z drugiej nieco przekorny, swoisty poradnik pokaże Ci zupełnie nowe spojrzenie na związki, miłość, zaufanie i przyjaźń.


Wydawnictwo KOS
Ilustracje kart Elli Seleny oraz run
Format 145x205 mm
Ilość stron 400
Oprawa miękka
ISBN 978-83-7649-075-5
EAN 9788376490755
Recenzje

Napisz opinię

Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów, Elżbieta Ellis

Szczęśliwy związek z pomocą Aniołów, Elżbieta Ellis

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii: