HMS - HarMoSatori - AFFIRMATIO (pozytywnie!) Zobacz większe

HMS - HarMoSatori - AFFIRMATIO (pozytywnie!)

1396

Nowy produkt

1 Przedmiot

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

24,31 zł

Opis

Waga 0.1

Więcej informacji

Czy wiecie, że nasze myślenie nadaje kształt życiowemu doświadczeniu z uczuciom? Umysł człowieka ma ogromną siłę! To, co myślimy wpływa na nasz dzisiejszy stosunek do nas samych i tworzy jutrzejszą rzeczywistość.
Jest bardziej prawdopodobne, że będziemy szczęśliwi, zdrowi i bogaci jeśli jesteśmy w stanie uwierzyć iż owe pozytywne doświadczenia są dla nas osiągalne. Podobnie łatwiej nam będzie uzyskać wsparcie od aniołów, jeśli znajdziemy czas na przywołanie naszego Anioła Stróża i lepiej wykorzystamy to wsparcie. Jeśli zmienimy nasz system przekonań tak, byśmy byli bardziej otwarci na anielską interwencję. Jeśli będziemy systematycznie powtarzać afirmacje i pozytywne inwokacje będzie nam łatwiej stawić czoło wyzwaniom życiowym i sprawić abyśmy byli bardziej szczęśliwymi ludźmi oraz łatwiej nawiązywali kontakty z naszym wewnętrznym anielskim „JA”.

Część 2
Afirmowanie to jedno z najprostszych "narzędzi", dzięki któremu można skutecznie pracować nad własnym rozwojem osobistym. Dzięki nim zmieniasz swoje nawyki myślowe, a co za tym idzie - Twoje życie zmienia się na lepsze.
Ta płyta została nagrana po to żebyśmy mogli osiągnąć w sobie Dziecko i uzyskać czystość. Zamiast łopatek  bierzemy w swoje ręce mikrofony i idziemy na plac zabaw do piaskownicy (która jest w tym wypadku życiem) by lepić swoje babki w foremkach ze słów i czynów.  Każda foremka przyjmuje kształt pracy jaką wkładamy w płytę AFFIRMATIO.

"A Słowo stało się Ciałem" (J 1.14a)


Producent: Victor 11
EAN 5907476588658

Recenzje

Napisz opinię

HMS - HarMoSatori - AFFIRMATIO (pozytywnie!)

HMS - HarMoSatori - AFFIRMATIO (pozytywnie!)

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii: